Nyeste Broderi Computer Computerized 6 Head
Nyeste broderimaskine Computeriseret 6 hoved wonyo broderimaskine wonyo 6 hoveder broderi 12 nål broderimaskine Computeriseret broderi Kommerciel broderemaskine Broderi Maskinpris Computeriseret broderimaskine broderi symaskine Syning ...
- Hurtig levering
- Kvalitetssikring
- 24/7 kundeservice
Produkt introduktion
Nyeste broderimaskine Computeriseret 6 hoved
wonyo broderimaskine
Wonyo 6 hoved broderimaskine
12 nålbroderimaskine
Computeriseret broderimaskine
Kommerciel broderimaskine
Broderi Maskine pris
Computeriseret multi-head broderimaskine
Broderi symaskine
Symaskine
Multi-head computeriseret 6 hoveder broderimaskine så godt som tajima, feiya, barudan broderimaskine, god pris med god service!
Lavet i Kina af Shenzhen Wanyang Technology Co, Ltd
Mærke: WONYO broderimaskine med gode priser til salg
Computeriseret og automatisk betjening




Hovedparametre:
| Hovedparametre | |
| Fungere | cap broderi, t-shirt broderi, fladt broderi ... |
| Model# | WY906CH / WY1206CH / WY1506CH |
| Hastighed | 850-1200 sting per minut |
| Hovedmotor | Panasonic Servo Motor |
| XY Motor | Stepper motor |
| Digitaliseringssoftware | Dahao |
| Broderi Design format | DST, DSB |
| Kontrolpanel | Topwisdom, 10 "LCD berøringsskærm |
| Sprog | Engelsk, fransk, spansk, portugisisk, arabisk ... i alt 12 sprog |
| Spænding | AC110-220V, kan tilpasses til enhver volatilitet |
| Strøm | 50-60Hz |
1. Indførelsen af broderimaskine
Multifunktions computeriseret broderimaskine, både indenlandsk og kommerciel, dækker med unikke broderimønstre og logo, realiserer den personlige identifikationskonfiguration og meget bedre tøjdesign. Det har været personlig tilpassede værktøjer til iværksættere.
A.Suitable til flad broderi, broderi med broderi og færdigbeklædningsgenstande
B.Free skift mellem færdige beklædningsgenstande ramme ang cap ramme
C.Patterns automatiske rotation med 180 ° efter udskiftning af karmrammeenhed
D.270 ° bred dækramme enhed
E. Maks. Hastighed 1200 SPM
F. Farve LCD-skærm viser real-time syning
G. USB-indgangsport med hurtig dataoverførsel og god kompatibilitet
H. Auto stjerne og farveændring, 200 gange farveændring indstillet
I. Trådbruddetektion
J. Pre-sy design sporing i stand
K. Hukommelsesstørrelse 2, 000, 000 sting
L. Nødstop, forebygg ulykker
M. Elektricitet: AC86-264V indgang til rådighed
N. Indbygget spolevind
O. Holde aktuelle data eller arbejde, når nødstop eller sluk
P. Mending funktion. (tilbage og spring søm under controller)
Q. Afbrydelse af Cap / Flat broderi-tilstand, hvilket eliminerer rammerne på rammen.
R. Hovedkort indgik i kontrolpanel, der beskytter mod støv eller ekstern kraft.
S. Layout af taster på panel er brugervenligt.
T. Indbygget netværk
2.LCD TOUCH SCREEN COMPUTER
10 "High Definition LCD-skærm og berøringsskærm, der viser realtid, syning simpel HCI og driftstilstand Muti sprog understøttet, det omfatter kinesisk, engelsk, russisk, hollandsk, spansk, portugisisk, tyrkisk, tysk, arabisk, thailandsk, vietnamesisk. overvåge maskinens tilstand når som helst. Snart manuel trimning, farveændring og hovedaksel-indgreb.
| Kontrolsystem | |
| Automatisk trimning | Ja |
| Automatisk skæring | Ja |
| Automatisk farveændring | Ja |
| Trådbruddetektering | Ja |
| Hukommelsesstørrelse | 20.000.000 sting / 200 broderi design mønstre |
| Font / brev software | ledig |
| Fejlkode | Ja |
| Real-time syning | Ja |
| Forskellige sprogindstillinger | Ja |
| USB-port, netværksoverførende design | Ja |
| Laser position med rødt lys | Ja |
| Led lys | Ja |
IV.Hoops / frames inclued


Pakning og levering
Leveringsperiode: Produktionen varer omkring 13 dage inden for 7-10 dage efter modtagelse af 100% betaling
Betalingsperiode: 30% TT forskudsbetaling før produktion, 70% TT resterende saldo før forsendelse.
| Pakningsoplysninger | |
| Pakkemateriale | Fumigation-fri træ kasse |
| Pakningsstørrelse | 3750 * 1150 * 1750 mm |
| Bruttovægt | 1163 kg |
| Anden anmodning | Som kunde kræves |

Pakke#

Service
1. Førsalg og salgsservice s
Tilbyde rådgivningstjeneste, prøveproceseksperiment, valg af udstyr, træning og installation til ingeniører og brugeren af køberen.
1) Uddannelse: Efter købers acceptkontrol tilbyder leverandøren gratis træning for 2-3 operatører og vedligeholdelsespersoner hos køberen.
2) Træning og installationstid er 3-5 dage
3) Installation og justering: Når køberen modtager udstyret, installerer og opdaterer leverandøren udstyret med købers assistance på stedet og leverer den endelig til køberen.
2. Eftersalgsservice
Vores firma tilbyder et års garanti og levetid vedligeholdelse for køberen i garantiperioden, hvis der opstår fejl under brugen af udstyret (undtagen de menneskeskabte faktorer og andre faktorer end force majeure), tilbyder vi gratis vedligeholdelse, De dele, der skal ændres, leveres også af os (undtagen de forbrugsstoffer). Efter garantiperioden opkræver vi passende efter vedligeholdelsessituationen.
FAQ Hot Spørgsmål
Sp .: Er dette en troværdig langsigtet strategisk partner?
A: Bare spørg vores kunder, se vores firma profil, vurdering af kapacitet, fabriks glimt og den ære vi havde. Og hvorfor ikke kontakte os eller besøge os?
Spørgsmål: Hvilken service får jeg med denne køb?
A: Bare til din tjeneste: Tilgængelig rådgivning før salg, let kommunikation under salg, let betalingsperiode, glat og sikker levering af garanteret kvalitet og sikret rettidig service efter salg.
Sp: Hvilken slags broderi og broderimaskine har jeg brug for?
A: Tænk: færdiglavet beklædningsgenstand / hue / hat eller beklædningsgenstand inden syning eller bare fladt stof?
Normal flad søm eller speciel chenille / kæde / loop søm eller sequin / paillette eller snor / tape / bånd for at tilføje værdi til dit broderi?
Q: Hvor mange hoveder har jeg brug for, og hvilket broderiområde på hvert hoved?
A: Tænk: Hvor stor er din fabrik og hvor meget er din forventede produktion?
Broderiområdet på hvert hoved afhænger af det maksimale område af dit broderi design at løbe.
Sp: Hvor mange søm får jeg pr. Minut (SPM) på hvert hoved?
A: Super high speed model giver maks. 1500SPM,
Højhastighedsmodel giver maks. 1200SPM,
Normal hastighedsmodel giver maks. 1000SPM,
Lavhastighedsmodel giver max.850SPM.
Q: Har jeg brug for Elite-modellen eller økonomimodellen?
A: Tænk: Hvor meget ville du betale for en maskine? Hvad vi tilbyder, er hvad du har brug for!
Sp .: Kan jeg repræsentere og sælge ORDER-maskiner på mit marked?
A: Velkommen til at deltage i ORDER familie og vokse til at være en stærk distributør.
Populære tags: nyeste broderimaskine computeriseret 6 hoved, Kina, fabrikanter, leverandører, fabrik, anmeldelser, billig, pris, køb, til salg
Nej
Nej
Du kan også lide
-

Single Head 12 Needle Professional Cap Broderi Maski...
-

4 hoveddatorbeklædningsbroderimaskine med alle dele
-

Nye kommercielle Multi hoved broderimaskine edb
-

Kina Factory Cap Og T-shirt Single Head Computerized...
-

Bedste Kvalitets Computerized Broderi Machine 8 Head
-

Ny kompakt Kina bedste broderingsmaskiner







