Hot 2 heads computeriseret broderimaskine med betjening af Systerm
Vil du producere de mest elegante og delikate broderiprodukter? Wanyang Technology bringer dig nu den mest funktionelle nye 8 hoveder 9 12 15 nåle flad t-shirt computeriseret broderimaskine pris i Kina til salg fra sin professionelle fabrik. Vi leverer ikke kun broderimaskinen af bedste kvalitet, men også de fineste tjenester.
- Hurtig levering
- Kvalitetssikring
- 24/7 kundeservice
Produkt introduktion
Om WONYO
WONYO broderimaskinefirma blev grundlagt i 2009.Siden begyndelsen har vi dedikeret os til forskning og udvikling af broderimaskine. Indtil nu har vi ejet tapebroderimaskine, trykning af emberiderymaskine, enkelthovedhættebroderimaskine, flerhoved emboiderimaskine osv.

Produkt Beskrivelse





| Model | WYQ1502 |
| Functiom | Kasket/tshirt/fladt/3D-broderi |
| Betingelse | Ny |
| Hoved | 2 hoveder |
| Nåle | 15 nåle |
| Broderi område | 400 * 500mm |
| Mærke | WONYO |
| Maks. Hastighed | 1000 R.P.M |
| Kontrolsystem | 10Tommer berøringsskærm |
| Sprog | 16 sprog |
| Tråd trimning | Automatisk trimning |
| Fordel | Hurtig levering |
| Magt | 150W |
| Rapport om maskintest | Forudsat |
| Video Udgående inspektion | Forudsat |
| Pakning | Trækasse |
| Overordnede dimensioner | 152 * 104 * 104 cm |
| Vægt | 355 kg |
| Oprindelsessted | Guangdong, Kina |
| Eftersalgsservice | Forudsat |
| Garanti | Nytårsdag |
Funktioner
●Velegnet til kasket /rørformet/tshirt/fladt broderi
●Direkte fotobroderi
●10tommer berøringsskærm computer
●270° bred hætteramme
●Automatisk farveændring Nødstop
●USB-port og netværk til overførsel af design tilgængeligt
●Forskellige broderibøjlestørrelser for at imødekomme kundernes kræve
Tilbehør

Prøver

Kundefeedback

Pakning og levering
| Pakke | Trækasse |
| Størrelse | 152 * 104 * 104 mm |
| Vægt | 355 kg |
| Levering | 7—15 arbejdsdage(1 sæt. Hvis du køber flere maskiner, skal leveringstiden forhandles.) |

Vores tjenester
Service før salg
* Forespørgsels- og konsulentbistand.
* Understøttelse af prøvetest.
* Se vores fabrik.
Eftersalgsservice
* Træning i, hvordan du installerer maskinen, træning i, hvordan du bruger maskinen.
* Ingeniører til rådighed til service af maskiner i udlandet.
Populære tags: hot 2 hoveder computeriseret broderimaskine med betjening systerm, Kina, producenter, leverandører, fabrik, anmeldelser, billig, pris, køb, til salg
Du kan også lide
-

2 hoved 15 farver automatisk hue broderi maskine
-

Wonyo Nyeste One Head Broderi Machine Q1501C
-

Kenya Husholdnings Drikkevarer Broderi Symaskine til...
-

4 hoved 12nedler Computerized High Speed T-Shirt Bro...
-

Wonyo broderimaskiner 4 hoved Japan lavet til logo T...
-

Enkelt hoved hjem broderimaskine til hatte WY1501CS






