
Foto design Computerized Broderi Machine Single Head
Tajima Type Computeriseret broderimaskine enkelt hoved HOVEDFUNKTION A.Skalegnet til flad broderi, broderi på broderi og færdigbeklædningsgenstande broderi B. Fri omskiftning mellem færdige beklædningsgenstande rammehætteramme C.Patterns automatiske drejning med 180 ° efter udskiftning af hylsterramme D.270 ° wide cap frame ...
- Hurtig levering
- Kvalitetssikring
- 24/7 kundeservice
Produkt introduktion
Foto design Computerized Broderi Machine Single Head
Kontaktperson: Ellen Yang
Whatsapp: 008613249433095
![]()
* Enkelt hovedbroderimaskine
* High Speed Broderi Machine
* Cap Embroidery Machine
* T-shirt broderimaskine
* Flad broderimaskine
* Sequin Broderi Machine
* Sko Broderi Machine
* Guangzhou Broderi Machine
| Model | WY1201CS |
| Operation | edb |
| Hovednummer | 1 hoveder |
| Nål / Farve nummer | 12/15 |
| Broderi område | 360 * 510 mm |
| Worktable størrelse | 380 * 560mm |
| Certificering | CE, SGS |
| Eftersalgsservice | Ingeniører til rådighed for service i udlandet |
| Ansøgning | flad, cap, T-shirt, færdige tøj, logo, 3D |
| Pakke | Træ kasse |
| Motor | Servo og stepper motor |
| Garanti | 24 måneders begrænset garanti med livstidsstøtte |
| Sprog | 12 sprog |
| Fart | 1200 rpm |
| Computer | 8 tommer LCD-skærm og berøringsskærm med real-time syning |

Hoops / rammer indesluttet
A. 2 x Shirt Front Round Hoop 9 cm (3,5 ")
B. 2.2 x Shirt Front Round Hoop 23 cm (9 ")
C. 2 x Shirt Front Round Hoop 12 cm (4.7 ")
D. 2 x Jacket Tilbage Square Hoop 30 x 30 cm (12 "x 12")
E. 2 x Shirt Front Round Hoop 15 cm (5,9 ")
F. 1 x rammeramme 56 x 38 cm (22 "x 15")
Cap vedhæftet fil inkluderet
3.Samples
Valgfrie enheder:
| Single sequin device: Installer på begge sider af hovedet (første nål eller ende nål) | Enkel coiling / cording enhed: Installer på begge sider af hovedet (første nål eller ende nål) |
| Otte i en enhed: installer på hooprammer (broderi på lomme, sok osv.) | Enkel tapende enhed: Installer på begge sider af hovedet (første nål eller ende nål) |
| Boring enhed: Installer på hver nål | laser position enhed: installer på alle enkelthovedmaskine |
Kunde feedback:
Pakning og levering
Leveringsperiode: Produktionen varer omkring 15 dage, inden for 7-10 dage efter modtagelse af 100% betaling
Betalingsperiode: 30% TT forskudsbetaling før produktion, 70% TT resterende saldo før forsendelse.
Ofte stillede spørgsmål
Sp .: Er dette en troværdig langsigtet strategisk partner?
A: Bare spørg vores kunder, se vores virksomheds profil, vurdering af kapacitet, fabriksindtryk og den ære vi havde. Og hvorfor ikke kontakte os eller besøge os?
Q: Hvilken service får jeg med denne køb?
A: Bare til din tjeneste: Tilgængelig rådgivning før salg, nem kommunikation under salg, let betalingsperiode, jævn og sikker levering af garanteret kvalitet og sikret rettidig service efter salg.
Sp: Hvilken slags broderi og broderimaskine har jeg brug for?
A: Tænk: færdiglavet beklædningsgenstand / hue / hat, eller beklædningsgenstand før syning eller bare fladt stof?
Normal flad søm eller speciel chenille / kæde / sløjfe søm eller sequin / paillette, eller snor / tape / bånd for at tilføje værdi til dit broderi?
Q: Hvor mange hoveder har jeg brug for, og hvilket broderiområde på hvert hoved?
A: Tænk: Hvor stor er din fabrik og hvor meget er din forventede produktion?
Broderiområdet på hvert hoved afhænger af det maksimale område af dit broderi design at løbe.
Sp: Hvor mange søm får jeg pr. Minut (SPM) på hvert hoved?
A: Super high speed model giver maks. 1500SPM,
Højhastighedsmodel giver maks. 1200SPM,
Normal hastighedsmodel giver maks. 1000SPM,
Nedre hastighedsmodel giver max.850SPM.
Q: Har jeg brug for Elite-modellen eller økonomimodellen?
A: Tænk: Hvor meget ville du betale for en maskine? Hvad vi tilbyder, er hvad du har brug for!
Sp .: Kan jeg repræsentere og sælge ORDER-maskiner på mit marked?
A: Velkommen til at deltage i ORDER familie og vokse til at være en stærk distributør.
Service:
Populære tags: Foto design Computerized Broderi Machine Single Head, Kina, producenter, leverandører, fabrik, anmeldelser, billig, pris, køb, til salg







