
12 tråde Multi Head Broderi Machine Digital
12 tråde multi head broderi maskine digital Denne maskine er 2 hoved 12 nåle High Speed Broderi maskine, bedste kvalitet med god pris. Vi er fabrikken direkte, kan tilbyde service til enhver tid nemt. Velkommen til at besøge vores fabrik og ordrebestilling. Kontant betaling er også acceptabel ....
- Hurtig levering
- Kvalitetssikring
- 24/7 kundeservice
Produkt introduktion
12 tråde multi head broderi maskine digital
Denne maskine er 2 hoved 12 nåle High Speed Embroidery maskine, bedste kvalitet med god pris.
Vi er fabrikken direkte, kan tilbyde service til enhver tid nemt.
Velkommen til at besøge vores fabrik og ordrebestilling.
Kontant betaling er også acceptabel.
Kontaktperson: Ellen (Whatsapp: 008613249433095)
Maskinvideoer: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
* 2 hoved broderi maskine
* High Speed Broderi Machine
* Cap Embroidery Machine
* T-shirt broderimaskine
* Flad broderimaskine
* Sequin Broderi Machine
* Sko Broderi Machine
* Guangzhou Broderi Machine
| Model | WY1502CH |
| Operation | edb |
| Hovednummer | 2 hoveder |
| Nål / Farve nummer | 15 |
| Broderi område | 400 * 450mm |
| Worktable størrelse | 450 * 500mm |
| Hovedinterval | 400mm |
| Certificering | CE, SGS |
| Eftersalgsservice | Ingeniører til rådighed for service i udlandet |
| Ansøgning | flad, cap, T-shirt, færdige tøj, logo, 3D |
| Pakke | Træ kasse |
| Motor | Servo og stepper motor |
| Garanti | 24 måneders begrænset garanti med livstidsstøtte |
| Sprog | 12 sprog |
| Fart | 1000rpm |
| Computer | 10 tommer LCD-skærm og berøringsskærm, der viser real-time syning |


IV.Hoops / frames inclued
A. 2 x Shirt Front Round Hoop 9 cm (3,5 ")
B. 2.2 x Shirt Front Round Hoop 23 cm (9 ")
C. 2 x Shirt Front Round Hoop 12 cm (4.7 ")
D. 2 x Jacket Tilbage Square Hoop 30 x 30 cm (12 "x 12")
E. 2 x Shirt Front Round Hoop 15 cm (5,9 ")
F. 1 x rammeramme 56 x 38 cm (22 "x 15")
| Rammer: (gratis sendt) | 2 sæt back hoops til 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") for hvert hoved 2 sæt forreste hoops på 19 cm (7.50 ") for hvert hoved 2 sæt forreste hoops på 15cm (5,90 ") for hvert hoved 2 sæt forreste hoops på 12cm (4.70 ") for hvert hoved 2 sæt foran hoops på 9cm (3.50 ") for hvert hoved |
| Cap vedhæftet fil | (2 cap ring, 1 drev drev, 1 dæk ramme) for hvert hoved |
| Flad ramme | 1 Sash Frame: 81cm x 48cm (32 "x 19") til 2 hoveder |
| Fodhjul | inkluderet for nem bevægelse af maskinen |
| Brugsanvisning | Engelsk og fransk version, andre sprog kan tilføjes |
| Spole Winder | Inkluderet |
| Værktøjskasse | ja, med nåle, reciprocators, sensor, spole ... |

Pakning og levering
Leveringsperiode: Produktionen varer omkring 15 dage, inden for 7-10 dage efter modtagelse af 100% betaling
Betalingsperiode: 30% TT forskudsbetaling før produktion, 70% TT resterende saldo før forsendelse.
Vores Service
1. Vores ingeniører er tilgængelige for at tjene i udlandet
2. Garanti: 24 måneder for hele maskine, 36 måneders gratis opgradering til kontrolsystem.
3.Train1 eller 2 ingeniører til kunden gratis, men rejseudgifterne (billetter til ankomst og afrejse) skal på kunden;
4. I garantiperioden, som maskinfejl er et kvalitetsproblem, gratis vedligeholdelse.
Tjenesten omfatter ikke menneskelige eller miljømæssige faktorer, kundernes fejl og forsyningsafsnit
5.Alle omkostninger skal tages af kunderne for service på stedet efter overskridelse af garantiperioden.
Kunde feedback: 
| PINDE | HOVED | EMBROIDERY SPACE (L * W) | HEAD INTERVAL (mm) | (Mm) | (Mm) | HØJDE (mm) | VÆGT (kg) |
| 6 \ 9 \ 12 | 2 | 400 * 450 | 400 | 1520 | 900 | 1530 | 350 |
| 6 \ 9 \ 12 | 4 | 400 * 450 | 400 | 2620 | 900 | 1500 | 600 |
| 6 \ 9 \ 12 | 6 | 400 * 450 | 400 | 4250 | 900 | 1500 | 950 |
| 6 \ 9 \ 12 | 8 | 400 * 450 | 400 | 5050 | 900 | 1500 | 1200 |

Kig efter agent over hele verden!
Kontaktperson: Ellen Yang ( 008613249433095)
Mærke: WONYO
OEM / ODM accepteret
TT / Kreditkort / Echecking accepteret
Digitaliseringssoftware / Gratis træning / 3 års garanti / Oversea-service til rådighed
Pris kan forhandles!
Populære tags: 12 tråde multi head broderimaskine digital, Kina, producenter, leverandører, fabrik, anmeldelser, billig, pris, køb, til salg
Nej
Nej







