
Kvalitet 4 Hovedhue Billige Broderimaskine
Kvalitet 4 hoved Hat Billig Broderi 4 hoved High Speed Billige Broderi Maskine fra Kina, WONYO Broderi maskine fabrik. Velkommen til at besøge vores fabrik, gratis tog. Flere fotos og videoer, plz kontakt: 008613249433095 (Whatsapp) Kan gøre broderi på Cap, T-shirt og fladt materiale ....
- Hurtig levering
- Kvalitetssikring
- 24/7 kundeservice
Produkt introduktion
Kvalitet 4 hoved Hat Billig Broderi
4 hoved High Speed Billige Broderi Machine fra Kina, WONYO Broderi maskine fabrik.
Velkommen til at besøge vores fabrik, gratis tog.
Flere fotos og videoer, kontaktperson: 008613249433095 (Whatsapp)
Kan gøre broderi på Cap, T-shirt og fladt materiale.
Kan også installere Sequin, Cording og sko enheder.
| Model | WY1504CH |
| Operation | edb |
| Hovednummer | 4 hoveder |
| Nål / Farve nummer | 15 |
| Broderi område | 400 * 450mm |
| Worktable størrelse | 450 * 500mm |
| Hovedinterval | 400mm |
| Certificering | CE, SGS |
| Eftersalgsservice | Ingeniører til rådighed for service i udlandet |
| Ansøgning | flad, cap, T-shirt, færdige tøj, logo, 3D |
| Pakke | Træ kasse |
| Motor | Servo og stepper motor |
| Garanti | 24 måneders begrænset garanti med livstidsstøtte |
| Sprog | 12 sprog |
| Fart | 1000rpm |
| Computer | 10 tommer LCD-skærm og berøringsskærm, der viser real-time syning |
10 tommer berøringsskærm:
Service:
Populære tags: kvalitet 4 hovedhue billig broderimaskine, Kina, fabrikanter, leverandører, fabrik, anmeldelser, billig, pris, køb, til salg
Nej
Nej







